Хороскоп

Хороскоп

Дневен хороскоп 7 Јануари

ОВЕН Колку повеќе успевате да ја вклучите вашата креативна и имагинативна страна во бизнисот, толку подобро ќе се чувствувате. Може да почнете со обично цртање...
Хороскоп

Дневен Хороскоп 06 јануари

ОВЕН Нема да имате одмор, па ќе морате да продолжите понатака со полна пареа. Работа ќе имате преку глава. Ќе биде тешко да се прилагоди...
Хороскоп

Дневен хороскоп за 05 Јануари (вторник)

ОВЕН Таа: Можна е понуда за промена на работното место, а Ако сте во средните години ќе добиете понуда за работа во маркетингот. Ќе бидете...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 04.01 – 11.01.2021

ОВЕН РАБОТА: Со вас управува Марс, планетата акција, чија позиција оваа недела ви носи нови деловни прилики, но и конјукцијата со Уран предупредува сепак да...
Хороскоп

Дневен хороскоп за 04 Јануари

ОВЕН Обидете се, на личностите кои ви значат, да им дадете дознаење дека може да рачунаат на вас. Вашата комуникација доаѓа до израз, особено со...
Хороскоп

Дневен хороскоп – 03 Јануари

ОВЕН Нагласената астролошка куќа на работата и комуникациите со Марс и Венера, ве прави прилично доминантвни во друштвото и подготвени да се борите за своите...
Хороскоп

Дневен хороскоп за 31 Декември (четврток)

ОВЕН Ги решавате деловните проблеми, па заборавате на личното незадоволство. Доколку сфатите што поточно сакате , ќе биде одлично. Во спротивно, ќе ја замарате околината...
Хороскоп

Дневен хороскоп за 30 Декември (среда)

ОВЕН Денес ќе бидете многу зафатени со вашите деловни обврски, што ви одговара совршено. Можно е на овој начин да се ослободите од некои приватни...
Хороскоп

Дневен хороскоп за 29 Декември (Вторник)

ОВЕН Забечежувате дека помеѓу соработниците постојат различни интереси и дека тоа автоматски се одразува врза заедничкиот договор. Направете се што е потребно да ја оправдате...

Дневен хороскоп за 28 Декември (Понеделник)

ОВЕН Се чувствувате секси и страствено, но мала расправија со саканата личност може да го разниша вашиот однос. Ова може да се избегне ако бидете...

Најново

Хороскоп

Дневен хороскоп 16 Јануари (сабота)

ОВЕН Денес можеби ќе се чувствувате како сите да се против вас поради тоа што ќе ви кажат нешто што несакате да го слушнете. Сосема...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 04.01 – 11.01.2021

ОВЕН РАБОТА: Со вас управува Марс, планетата акција, чија позиција оваа недела ви носи нови деловни прилики, но и конјукцијата со Уран предупредува сепак да...