Интересно

Сопругот веднаш после породувањето ја замолил за услуга: Кога слушнала што бара, веднаш го оставила

Сопругот веднаш после породувањето ја замолил за услуга: Кога слушнала што бара, веднаш го...

Многумина ја поддржаа во нејзината одлука. Веројатно не постои ништо поубаво и повозбудливо за маж и жена од сознанието дека ќе станат родители. Секако, раѓањето на...
Отец Ѓорѓи до Венко Филипче: Како смееш да побараш за Велигден да седиме дома, со ова се повредуваат нашите верски чувства

Отец Ѓорѓи до Венко Филипче: Како смееш да побараш за Велигден да седиме дома,...

РЕАКЦИЈА И АПЕЛ (Од група на верници) Во врска со изјавата на Министерот Филипче: Верските лидери да апелираат до верниците да седат дома за празниците,...
Стар автобус претвориле во куќа од соништата: Сега сите им завидуваат на домот

Стар автобус претвориле во куќа од соништата: Сега сите им завидуваат на домот

Кога ќе видите како е опремен ќе посакате да сте на нивно место... Сопружните од Англија одличија да купат стар автобус и да го претворат...
Приказна за 4-ТЕ СВЕЌИ: Одвојте минута и прочитајте, ќе ја паметите засекогаш

Приказна за 4-ТЕ СВЕЌИ: Одвојте минута и прочитајте, ќе ја паметите засекогаш

Во една просторија четири свеќи гореле полека. Било тишина и можел да се чуе нивниот разговор. Првата свеќа рекла: „Јас сум МИР – луѓето...
„Чипираниот“ мајмун на Маск телепатски играше игра користејќи го својот мозок (ВИДЕО)

„Чипираниот“ мајмун на Маск телепатски играше игра користејќи го својот мозок (ВИДЕО)

Стартап компанијата на Илон Маск објави видео запис на кој се гледа мајмун како игра едноставна видео игра откако му биле вградени импланти засновани...
Трогателна сцена до солзи: Глувонема мајка која страда од деменција накратко ја препознава својата ќерка (ВИДЕО)

Трогателна сцена до солзи: Глувонема мајка која страда од деменција накратко ја препознава својата...

Во редок момент снимен на видео, М.J. Грант од Санфорд ја доловува убавата страна на деменцијата, љубовната врска помеѓу родителот и детето што никогаш...
“Тој е прекрасен и нежен”: Девојка се мажи за двоен yбиeц со прекар Животно, кој никогаш не го запознала

“Тој е прекрасен и нежен”: Девојка се мажи за двоен yбиeц со прекар Животно,...

Љубовта не познава граници. Дваесетишестгодишната жена од Велика Британија се согласи да се омажи за престапник кој никогаш порано во животот не го видела ниту...
Трик со кој никогаш нема да ги фрлате бананите

Трик со кој никогаш нема да ги фрлате бананите

Секој од нас ги сака свежите банани пред да се појават првите кафени дамки. Потоа или ги ставаме во блендер, или ги фрламе во...
Се борам за секој чекор на 6-годишната ќерка: Му ветив на мојот покоен сопруг дека ќе прооди

Се борам за секој чекор на 6-годишната ќерка: Му ветив на мојот покоен сопруг...

Многу сум уморна. Ова темпо, дневните повеќечасовни терапии ги исцрпуваат и неа и мене. Денот ми започнува во пет наутро и завршува по полноќ....
Соња во карантин им земала на мажите 10.000 денари само за да ја допрат: Но, доаѓањето на оваа личност кај неа не го очекувала

Соња во карантин им земала на мажите 10.000 денари само за да ја допрат:...

Почетниот план пропаднал кога најмалку очекувала. Дваесетиосумгодишната Аргентинка Соња Караско е уапсена минатиот месец поради не легеални активности во текот на повеќемесечниот карантин. Соња во градот...

Најчитани

error: Content is protected !!