Маја скришно ги снимала момците со МАЛ пенис, па ги исмевала, а потоа доживеала СТРАШНА одмазда

Постои голем ризик да се премине границата со нечија интима. Особено во времето на Viber, Whatsapp, Snapchat и социјалните мрежи.

Бразилката Маја дос Сантос (19) од Ресифе отиде толку далеку со играњето со момчињата, што на крајот сепак помина добро.

Од само нејзини познати причини, пред година и пол таа реши да се потсмева на момче со кое спиеше. Веројатно била разочарана од сексот со него што го фатила после секс кога се туширал и ги фотографирала неговите гениталии, пренесува порталот „istoe.com.br“.

Испраќајќи ја сликата на нејзините пријатели, на кои гениталии се во опуштена состојба, таа додаде дека е како „кикиритка“ и дека нема доживеано ништо убаво со него. Само две недели подоцна, таа повторно им испрати слика на истите пријатели, овој пат од друго момче кое спиело во креветот каде водеа љубов.

Повторно иста приказна.

Не се ни 10 сантиметри. Тој едвај влезе во мене. Што ми се случува, луѓе?, им напиша таа, не знаејќи дека една од оние девојки кои добиле порака и слика преку Whatsapp е негова пријателка.
На таа девојка и се „згрозило“ од силното исмевање на Маја, па затоа му препратил сè од неа. Момчето од бес ја загуби главата. Два дена подоцна, кучето на Маја, кое со години играше безгрижно во дворот, беше мртво!

Открила дека е отруен, но во околината немала камери што би покажале дека поранешното момче го сторило тоа. Никогаш не и паднало на памет дека станува збор за одмазда.

И тогаш доживеа нешто уште полошо.

Еден месец по тој случај, таа уште еднаш го фотографираше момчето со кое беше, инаку колега од колеџ.

Дали има Бразилец со голем? До кога, девојки, им напиша порака Маја на своите пријатели.
Истата девојка која некако ја пријавила кај нејзината пријателка, сега решила да ја уништи. По еден час за танцување на кој присуствувале неколку од нив заедно, ја сликаше Маја како се тушира ​​во близина на соблекувалната.

Потоа им испратила слика на сите што ги познавала, дури и на мрежите во приватни пораки. Стотици луѓе што ги познава Маја добија нејзина слика со порака:

Ова е Маја. Сите ја познавате. Во претходните недели, таа ни испрати слики од момците со кои се забавуваше, истакнувајќи дека им е премногу мал на сите нив. Маја смрди. Секогаш. Нејзината хигиена е на најниско ниво. Никогаш нема пари, ние ѝ позајмуваме секогаш. Лежи и само се жали и ми е здосадено што секогаш сум тука за неа. Момци, бидете внимателни – ако спиете со неа, мора да имате голем полов орган, во спротивно таа ќе ве распне на крст, напиша девојката која после тоа трајно го прекина контактот со Маја.
Гледајќи што се случило, Маја ги исклучи своите профили на социјалните мрежи и се повлече неколку месеци. Не е познато дали нејзиното сексуално пребарување сепак се засновало само на момци со одредена големина „долу“ или не.