Хајди Клум (47) и Том Каулиц (31) разменуваат нежности и пеат голи под туш (видео)

Хајди Клум (47) и Том Каулиц (31) разменуваат нежности и пеат голи под туш (видео)
Хајди Клум (47) и Том Каулиц (31) разменуваат нежности и пеат голи под туш

Хајди Клум и нејзиниот сопруг Том Каулиц изненадија со видео на кое под туш пеат и се бакнуваат – парот очигледно го понесоа емоции, додека други ова го препишуваат на недостаток на внимание, кое дефинитивно го добија со овој потег…

Парот ужива во времето поминато заедно, а очигледно немаат проблем да им покажат на фановите како изгледаат зад совршените Инстаграм фотки.

Обидувајќи се да се покажат во секојдневно, природно светло, Хајди и Том, понесени од емоциите се снимаа под туш.

Тие ја пеат песната Into The Unknown од Frozen, а Хајди им постави предизвик на фановите и во описот на видеото напиша: Можете ли да погодите кој филм го гледавме?

Сепак, 47-годишната мајка знае до каде ѝ се границите и не дозволува видеото да премине во вулгарност, па со рацете умешно го крие деколтето:

https://www.instagram.com/tv/CHi9LDipUvh/?utm_source=ig_embed