Интересно

Живот

Шоубизнис

Хроника

Вести

Мечка изеде тинејџер во Русија: Гладното животно се преправало дека е мртво ги нападнало туристите

Кафеава мечка нападнала и изела тинејџер во рускиот национален парк, пред да биде прободена во...

Канаѓанец намерно со камион прегазил муслиманско семејство, четворица загинати (ВИДЕО)

Четири членови на муслиманско семејство загинале во неделата во напад „со умисла“, соопшти канадската полиција. Дваесетгодишен...

Растение им ги голта куќите- жителите бараат помош (Видео)

Лијана Глори, жителка на селото Лесби во австралиската држава Викторија, стравува дека веќе ја изгубила...

Здравје

Имате забен камен? Пред да одите на стоматолог, испробајте го ДОМА...

Денес, голем број луѓе се прашуваат како да се ослободат од каменецот дома? Особено ги загрижува оние луѓе кои не можат да си дозволат...

Ослабев 10 кг без вежбање, но го пиев само овој чај

“Со овој чај навистина може да се ослабе, особено ако сте на некоја рестриктивн диета или внимавате на исхраната. Доколку одбегнувате леб, газирано, благо...

Најчитани

Соновник
[/tdc_zone]

error: Content is protected !!