Клипчиња

Што се можете да направите со Кока-Кола!? (Видео)

Освен за пиење во зима и лето, пред или по ручекот, Кока-Кола, исто така, може да се користи како детергент, за да се омекне...

Цедалката од секогаш ја користиме погрешно! Не е шега, овој човек ни ги отвори...

Како ги цедите тестенините? По ова откритие, се ќе ви биде многу полесно, а ќе се запрашате и како не сте се сетиле досега. Кога...

Проба да му ја киднапира ќеркичката сред бел ден (Видео)

На интернет се појави снимка која што прикажува како еден киднапер сака да киднапира дете и тоа детето да го одземе од рацете на...

На изглед обична куќичка на вода, но она што се крие под неа ќе...

Замислете да заспиете ноќе, опкружени со вода и гледајќи го стадото од риба што пливаат до тебе. Звучи невозможно? Не е невозможно! Во "Manta Resort"...

Погледнете ја реакцијата на пандата, откако по прв пат го виде своето мало! (Видео)

Оваа слатка сцена се случи во Зоолошката градина во Тајпеј. Панда роди малечко, но поради некои проблеми морало веднаш да и го одземат бебето. Докторите...

Ужасно суштество се роди во Кина: Прасе кое има шест нозе и две опашки!...

На интернет се појави видео на кое се гледа прасе со шест нозе и две опашки кое е родено во Кина. Прасето е старо...

Се обиде да украде автомобил, но не го очекуваше ова

Еден крадец не успеал во својата намера да украде автомобил, затоа што во автомобилот се случувало нешто интересно. Додека крадецот се обидувал да го украде...
На слепо момче на улица му испаднале 1 милион долари. Како реагирале луѓето на тоа?

На слепо момче на улица му испаднале 1 милион долари. Како реагирале луѓето на...

Реакцијата на луѓето во овој експримент изненадила многу луѓе. Слепото момче се шатоло по улица со стап и куфер, а кога поминувал покрај случаен минувач,...
20 Најстрашни паркур моменти

20 Најстрашни паркур моменти (Видео)

Има некои луѓе неможат да почувствуваат среќа или не се чувствуваат "живи" се додека не почувствуваат ваков екстремен адреналин. Во ова видео ќе погледнете...
Куче кое работи како доставувач на сметки

Куче кое работи како доставувач на сметки (Видео)

Кучето Maizey и помага на секретарката во ветеринарната болница. Кога секретарката ќе го повика лабрадорот Maizey, тој подготвено се јавува за извршување на задачите. Таа...

Најчитани

error: Content is protected !!